www.wynajem-kontenera-na-gruz.pl 

WYNAJEM KONTENERA NA GRUZ

WYNAJEM KONTENERA NA GRUZ BUDOWLANY - TEL. 880 708 520

Odpowiednie przygotowanie terenu do prac budowlanych i remontowych jest gwarancją sprawnie przebiegających robót. Na każdej budowie gruz jest efektem ubocznym jakichkolwiek prac, dlatego też wychodzimy do Państwa z ofertą wywozu gruzu bezpośrednio z placu budowy.

Nasza oferta obejmuje wywóz gruzu na wyznaczone przez klienta miejsce lub też zabranie go do naszego specjalnego miejsca, które służy utylizacji i sortowni odpadów budowlanych. Oferujemy wywóz gruzu bez konieczności wynajmu kosztownych kontenerów czy innych pojemników odpornych na dosyć duże gabaryty odpadów. Wywóz gruzu realizujemy błyskawicznie na telefon klienta. Swoją ofertę kierujemy do dużych firm, ale i klientów indywidualnych w trakcie generalnego remontu mieszkania.

Wywóz gruzuWywóz gruzu

W przypadku większych realizacji ustalamy z klientem harmonogram wywozu gruzu, staramy się, by wszelkie usługi były wykonywane błyskawicznie i sprawnie. Jeśli zakładane prace wymagają współpracy długoterminowej, oferujemy naszym klientom skorzystanie ze specjalnych kontenerów na gruz, które znacznie ułatwiają składowanie dużych ilości gruzu na terenie budowy. Do takiego kontenera można sprawnie i bezproblemowo zamontować rękaw zsypowy, który można dowolnie regulować do odpowiedniej wysokości. Klienci, którzy są zainteresowani długotrwała i kompleksową usługą wywozu i utylizacji gruzu, mogą liczyć na atrakcyjne rabaty i oferty specjalnie dostosowane do ich potrzeb. Wszelkich informacji nasi konsultanci udzielają telefonicznie lub za pomocą skrzynki mailowej.