www.wynajem-kontenera-na-gruz.pl 

WYNAJEM KONTENERA NA GRUZ

WYNAJEM KONTENERA NA GRUZ BUDOWLANY - TEL. 880 708 520

Jesteśmy doświadczoną firmą z długoletnim stażem w zakresie usług budowlanych. Od początku swojego istnienia nasza firma zajmuje się kompleksową obsługą terenów budowy i realizacją indywidualnych zleceń klientów prywatnych. Zajmujemy się między innymi następującymi usługami:

  • wywozem gruzu
  • wynajmem pojemników na gruz i odpady budowlane
  • pracami i wykopami ziemnymi
  • wynajmem koparko-ładowarek z profesjonalną obsługą operatorską
  • wynajmem ładowarek teleskopowych
  • świadczeniem usług dźwigowych z wykorzystaniem profesjonalnego i nowoczesnego sprzętu

Do zleconych przez naszych klientów prac wykorzystujemy sprzęt najwyższej jakości, regularnie serwisowany i konserwowany przez naszych specjalistów. Zatrudnieni przez nas pracownicy bardzo dobrze znają się na swoim fachu i posiadają szereg pozwoleń potrzebnych do operowania poszczególnymi maszynami budowlanymi.      

FirmaFirmaFirma

Oferowane usługi wykonujemy z pełnym profesjonalizmem i zawsze na czas. Nie pozwalamy sobie na opóźnienia i źle wykonane prace. Cieszymy się zaufaniem i dobrą opinią klientów na terenie całego kraju. Dzięki elastycznemu cennikowi naszych usług jesteśmy atrakcyjnym podwykonawcą dla wielu klientów, którzy wymagają specjalnej obsługi. Każdą ofertę współpracy rozpatrujemy z indywidualnym podejściem do klienta. Jesteśmy nastawieni na współpracę zarówno długoterminową, jak i krótkoterminową. Realizujemy projekty długofalowe, ale też jednorazowe usługi. Zaufanie naszej firmie daje gwarancję usług wykonanych na najwyższym poziomie bez opóźnień i partactwa.