www.wynajem-kontenera-na-gruz.pl 

WYNAJEM KONTENERA NA GRUZ

WYNAJEM KONTENERA NA GRUZ BUDOWLANY - TEL. 880 708 520

Jesteśmy firmą, która cieszy się zaufaniem klientów i długoletnim doświadczeniem różnorodnych usług z zakresu wynajmu i obsługi maszyn budowlanych. Zajmujemy się wynajmem ładowarek teleskopowych z dodatkową obsługą profesjonalisty posiadającego pełen pakiet pozwoleń na wykonywanie prac na terenach budowy. Regularnie powiększamy naszą flotę o kolejne ładowarki teleskopowe, by móc zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Oferowane przez nas na wynajem maszyny są regularnie serwisowane, a ich sprawność sprawdzana jest przez profesjonalistów najwyższej klasy. Dysponujemy nowoczesnym i w pełni profesjonalnym asortymentem. Nasze ładowarki teleskopowe posiadają pełny pakiet osprzętu, który znacznie ułatwia wszelkie dodatkowe prace prowadzone w budownictwie i przemyśle. Dodatkową zaletą jest ich zaskakująca zwrotność dzięki możliwości obrotu o 360 stopni. Wynajem ładowarki teleskopowej z wykwalifikowanym operatorem zwalnia Państwa z obowiązku posiadania własnego personelu z pozwoleniami na obsługę wynajętego sprzętu.

Wynajem ładowarek teleskopowych, usługi dźwigoweWynajem ładowarek teleskopowych, usługi dźwigoweWynajem ładowarek teleskopowych, usługi dźwigowe

Nasza firma prowadzi także wszelkiego rodzaju usługi dźwigowe przy użyciu nowoczesnych i bezpiecznych w zastosowaniu żurawi. Macie Państwo całkowitą dowolność w wyborze odpowiedniego żurawia do prac na budowie. Dysponujemy sprzętem spełniającym najwyższe normy bezpieczeństwa, regularnie serwisowanym i zawsze sprawnym do wykonania zleconych zadań. Korzystanie z usług dźwigowych oferowanych przez naszą firmę to gwarancja atrakcyjnych cen, bezpiecznej pracy na wysokościach i pełnego profesjonalizmu.