www.wynajem-kontenera-na-gruz.pl 

WYNAJEM KONTENERA NA GRUZ

WYNAJEM KONTENERA NA GRUZ BUDOWLANY - TEL. 880 708 520

Dzięki naszym usługom możecie Państwo bezproblemowo i błyskawicznie pozbyć się gruzu z miejsca budowy. Oferujemy bowiem usługę wynajmu i podstawienia kontenerów na gruz na miejsce wybrane przez naszych klientów. Wszystkie szczegóły wynajmu możecie Państwo ustalić z pracownikami naszej firmy telefonicznie bądź też poprzez adres mailowy. Dysponujemy kontenerami budowlanymi o niewielkich gabarytach, ale i takie, które mają zaspokoić większe wymagania miejsca budowy. Wybór wielkości kontenera zależy oczywiście od naszych klientów.

Zapełnione gruzem kontenery mogą zostać odebrane przez pracowników naszej firmy, którzy błyskawicznie zastępują je pustymi pojemnikami na kolejne odpady.

Wynajem i podstawianie kontenerów na gruzWynajem i podstawianie kontenerów na gruzWynajem i podstawianie kontenerów na gruz

Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm budowlanych na terenie całej Polski. Dysponujemy także specjalnymi samochodami, które są wyposażone w urządzenia bramowe. Dzięki temu możemy bez problemu podstawić wynajęty kontener na wyznaczone przez klienta miejsce na placu budowy.